Be om et anrop tilbake

Lei våre luksusbiler og trenere

Vi tilbyr luksusbiler og trenere utleie for å forbedre din erfaring og gjøre det mulig for deg å få det beste ut av anledninger. Vårt topp prioritet er din tilfredshet.
Ta muligheten til å se noen av de ikoniske severdighetene i Bhubaneswar og dens omgivelser mens du besøker Odisha.

SL #

TYPE

4HRs-40KMs

8HRs-80KMs

EXTRA / HR

EXTRA / KM

1Dzire eller lignende850150014014
2Skorpionen eller lignende1000180016016
3BRV eller lignende1200220020020
4Innova Crysta1500250025023
5Honda City1600260026025
6Altis2500400040038
7Fortuner3500650060055
8Audi-A3 eller BMW-X150001000090090
9Mercedes-E6000110001000100

MERKNADER

  • Driver Dag BATA: 200 for Sl #1 til 6, og 300 for 7 til 9
  • Nattbelønning (22: 00 til 06: 00 Hrs): Rs. 200 for Sl # 1 til 6 og Rs. 300 for 7 til 9
  • Nigh Halt Outstation: Rs. 300 for Sl # 1 til 6 og Rs. 400 for 7 til 9
  • Kilometer og timer starter og slutter på utleieplassen vår (Garasje til garasje)
  • Etter 4 Hrs / 40 Kms-platen er en konsesjon av 30 minutter tillatt. For eventuelle forlengelser utover den nevnte platen, skal 8 Hrs / 80 Kms-platen påføres. Ved fullføring av 8 Hrs / 80 Kms-plater, skal ekstra KM / Hour belastes i henhold til Transporttariff.
  • Tollskatt, Interstate Tax & Parking vil bli belastet ekstra som per faktisk + GST: 5%.
  • For utstasjonstjeneste skal minimumsavstand beregnes 250KM per kalenderdato eller den faktiske avstanden, avhengig av hvilken som helst høyere. Avgifter skal være på KM basis pr. Tariff.
  • Stående A / C er belastet på pro rata basis.
  • Ovennevnte tariff vil bli revidert dersom det er stor økning i drivstoffpris og skattestruktur.

Luksus A / C busser

13-seter

20-seter, 27-seter

41-seter, 45-seter

er også tilgjengelig hos oss.

KONTAKT OSS

for mer informasjon og informasjon

VALUE ADDED SERVICES:

  • Automatiserte SMS-varsler om bekreftelse av bestillingen.
  • Automatisert SMS / E-postvarsling på tildeling av kjøretøy og sjåfør før 02 timer med henting.
  • Daglig nyhetspapir, mineralvannflaske, paraply, førstehjelpsutstyr, isboks og tørrpapirpapir som tilbys i alle biler på gratis basis.
  • Alle kjøretøyene er luftkondisjonerte, røykfrie, ryddige og rene.
  • For forfriskninger, blir Snacks, Frukt og Juice arrangert for delegater på forespørsel med ekstra kostnader.
  • Chauffeurs og / eller Sand Pebble's Airport Representative plassert med Velkommen Plass på flyplassen / jernbanestasjonen for å motta gjester og deres Pick-up.
  • Sand Pebbles Tours ga erfaren sjåfør, underdanig, profesjonell og kjent med veiene og i selskapets uniform.
  • Effektive koordinatorer er detaljerte på lokalet for å håndtere krav til klienter på arrangementer og konferanser.
  • Round the Clock-drosjeservice er tilgjengelig for Corporate og Executive Travels, sightseeingturer, guidet tur og spesielle arrangementer.
  • Spesielle cab-hire-tjenester er tilgjengelig for bryllup.
  • Gjestens preferansedetaljer er lagret i Data-base for å tilby fortsatt bedre tjenester på etterfølgende bestillinger.

ON-LINE RESERVATION:

  • Bilbestilling må gjøres før 24-timer. Imidlertid kan Sand Pebbles Operations Desk kontaktes dersom kjøretøyet kreves innen 24 timer.
  • Mens du foretar en online reservasjon, må all informasjon i den foreskrevne formen være innredet.
  • Onlinebestillinger følger alltid umiddelbar betaling. Men gjeldende Govt. Skatter, Tollavgift, Parkeringsgebyr og Inter-State Border Permit Det må betales av brukeren på tidspunktet for dispensering med drosjen.
  • Alle reservasjoner og transaksjoner gjort via Sand Pebbles nettside er gjenstand for bekreftelse av Sand Pebbles. Sandstein har det privilegium å angre på en bekreftet bestilling i henhold til krav utenfor deres kontroll.
  • Transaksjonsgebyr på 15% av estimert faktureringsbeløp skal belastes dersom bestillingen avbestilles 06 timer før. Når kabinen er ute av garasjen, betales hele beløpet av gjesten.
  • Etter at du har bestilt online, kan du sjekke statusen din med vårt 24Hrs serviceanlegg.